Rezervace ubytování

Nabídka pokojů

Penzion INspira se nachází v centru obce Vranov nad Dyjí. Kolem našeho penzionu protéká řeka Dyje. Z pokojů je nádherný výhled na zámek, který je dominantou Vranova nad Dyjí. Ubytování v penzionu INspira je na vysoké úrovni s kvalitními službami za výhodné ceny.

Pro Vaše ubytování máme připraveno 5-dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek, jeden dvoulůžkový pokoj bez přistýlky a čtyřlůžkový apartmán o dvou samostatných místnostech.

Ubytování v našem penzionu je také vhodné pro cyklisty. Pro naše klienty máme připravenou úschovnu kol, kočárků popř. i motorky v samostatné a uzamykatelné místnosti.

Dvoulůžkový pokoj

Moderně zařízený pokoj pro Vaši nerušenou dovolenou. Z okna máte nádherný výhled na Zámek Vranov nad Dyjí. Pokoj vhodný pro dvojice, nicméně je zde možnost jedné přistýlky pro dítě do 12 let.

Plocha 30 m2
2 dospělí + přistýlka (do 12ti let)
Wifi, ventilátor, televize
Ložní povlečení, ručníky, fén
Parkování zdarma

 Ceník  Rezervace

Apartmán

Prostorný pokoj s 2 oddělenými ložnicemi pro celkem 4 osoby. Z okna máte nádherný výhled na Zámek Vranov nad Dyjí. Pokoj vhodný pro rodiny s 2 dětmi, popřípadě skupinku 4 lidí.

Plocha 42 m2
4 osoby
Oddělené ložnice
Wifi, ventilátor, televize
Ložní povlečení, ručníky, fén
Parkování zdarma

 Ceník  Rezervace

Co Vám můžeme nabídnout? Přehled služeb

Rádi bychom, abyste se u nás cítili co nejlépe a rádi se k nám vraceli. Proto se budeme snažit, aby Vaše dovolená probíhala nerušeně a dle Vašich představ. Níže naleznete základní přehled nabízených služeb.

Příjemné ubytování

Parkování zdarma

Wifi zdarma

Snídaně v ceně

Krásný výhled

Vhodné pro cyklisty